Agrotek İkinci El - İkinci El İlaçlama Makineleri

Firmamızın kurucuları HÜSEYİN ZINGIL,MEHMET ZINGIL,AKIN ZINGIL kardeşlerin 30 yıllık ilaçlama makineleri üretim tecrübelerini 1998 yılından bu yana Agrotek markasıyla sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana TSE standartlarında tarımsal ilaçlama makineleri üreten firmanın amacı, ekonomik ve arızasız çalışabilen ürünler üretmektir. Bunu takip eden yıllarda ki en büyük isteği, biraz daha genişlemek, biraz daha büyümek olmuştur. Amacına ulaştığını da yurt içi ve yurt dışındaki 8000'den fazla ürünüyle kanıtlamıştır.

Orijinal yedek parça satışı ve servis faaliyetini ile satış sonrası da hizmeti yürüttüğü Agrotek İlaçlama Makineleri Ve Tarım Teknolojileri İthalat İhracat Zirai Ürünler Sanayi Tic. Ltd. Şti. adı ile kurduğu şirketinde hayata geçirmiş, buna paralel olarak da firmasının, kurumsallaşma da ki gelişimini hızlandırmıştır.

Ülkemizde Tarım İlaçlama Makineleri sektörünün büyüyen iş hacmi ve gelişim trendi, Sayın Hüseyin Zıngıl, Sayın Mehmet Zıngıl, Sayın Akın Zıngıl kardeşlerin, ihtisas sahibi olduğu Tarım İlaçlama Makineleri sektörünün etkin kurumu olmaya itmiş ve firmasının Kurumsallaşma içine germesi için de ilk adımını atmasını sağlamıştır.